Pletser, aquarel, stilleven aquarel, 60 x 40, bloemen in vaas, gesigneerd G. Pletser (=George
Pletser, aquarel, stilleven aquarel, 60 x 40, bloemen in vaas, gesigneerd G. Pletser (=George Pletser, 1871-1942)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.062025 USD on 2017-02-13.
Lot number