Onduidelijk gesigneerd r.o.

Onduidelijk gesigneerd r.o. Gezicht op het ruiterstandbeeld van Henry IV op het Place du Pont Neuf aan de Seine, Parijs maroufle, beschadigd, 50 x 64 cm. [1]